Kargo ve Teslimat

Sipariş Teslimatı

Müşterilerimizin siparişlerini en kısa sürede teslim alabilmeleri bizim için önemlidir.

  • Ürün bilgi sayfasında Teslimat bilgisi "Hızlı Gönderi - Aynı Gün Kargo" şeklinde belirtilmiş olan ürünler stoklarımızdan sipariş verdiğiniz gün içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Aynı gün kargo uygulaması hafta içi (Pazartesi - Cuma ) saat 16:00 öncesi tamamlanan ve onaylanan siparişler için geçerlidir.
  • Belirtilen saatlerden sonra tamamlanan siparişler takip eden iş günü kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Pazar günü ve diğer resmi tatil günleri kargo firmaları hizmet vermemektedir ve bu günlerde kargo teslimatı yapılamamaktadır.
  • Resmi tatil günlerinde tamamlanan siparişler, takip eden ilk iş günü kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Siparişiniz tamamlandıktan sonra siparişinizin size teslimatı çoğu durumda 24-48 saat arasında gerçekleşmektedir.
  • Nadiren olumsuz hava şartları, yol çalışmaları, trafik kazaları gibi firmamız kontrolü dışındaki etkenlere bağlı olarak teslimat süresi belirtilen süreleri aşabilir.

 

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Kargo ücretleri kampanya koşulları çerçevesinde sabit ücret ve belirli tutarların üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mağazamızdan vereceğiniz siparişler Aras Kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.

400 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise siparişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır.

Kargo firmaları kapıda ödeme hizmetini ücret karşılığında sunmaktadırlar. Teslimatta ödeme seçeneği ile alışveriş yapıldığında alışveriş tutarınıza 5 TL kapıda ödeme hizmet bedeli dahil edilecektir.

Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

 

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, sitemizin alt kısmında yer alan Bize Ulaşın linkini kullanarak Müşteri Hizmetlerine bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Müşteri Hizmetleri en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.